Sprzedaż

obraz dla: www.egrzejniki.pl Grzejniki Purmo i Kermi
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby producentów cieszących się renomą i uznaniem wśród osób o najbardziej wygórowanych wymaganiach. Prezentujemy między innymi grzejniki Purmo i Kermi, które stanowią prawdziwe grzejniki dwudziestego pierwszego wieku. Zresztą - przekonaj się sam i złóż zamówienie.
obraz dla: https: Wózek 2-półkowy
Wózki 2półkowe firmy LWP Logistics to użyteczny sprzęt wysokiej jakości. Świetnie sprawdza się zarówno w magazynach, jak również w bibliotekach. Zawsze pomaga przewozić rozmaite materiały i jest niezwykle wytrzymały. Polecamy funkcjonalne wózki platformowe firmy LWP Logistics! Więcej szczegółów o nich znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
obraz dla: https: Adwokaci Bydgoszcz
Kancelaria Prawna Doroty Paczkowskiej specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych, w szczególności rozwodowych. Bydgoscy adwokaci prowadzą także inne postępowania, których stronami lub uczestnikami są małżonkowie i ich zstępni. Nasza pomoc obejmuje również toczące się równocześnie z nimi kwestie karne, takie jak postępowanie o znęcanie się, gwałt, naruszenie nietykalności cielesnej, uszkodzenie lub zniszczenie mienia, a także przywłaszczenie. Zajmujemy się także prawem spadkowym, cywilnym oraz prawem pracy.
obraz dla: https: Sprzątanie po zgonach Warszawa
Specjalnością naszej firmy jest sprzątanie po zgonach. Doprowadzamy pomieszczenia do pierwotnego stanu i jesteśmy w tym naprawdę bardzo skuteczni. W naszej pracy mamy poczucie misji - staramy się pomóc ludziom w powrocie do normalności po nieprzyjemnych, często tragicznych i traumatycznych przeżyciach. Działamy na terenie Warszawy i innych miast Polski.
obraz dla: https: Odszkodowania Suwałki
Jedną ze specjalizacji suwalskiej Kancelarii są odszkodowania. Starcia z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które z jednej strony całkowicie odmawiają wypłaty należnej rekompensaty, z drugiej zaś - proponują jej znacznie zaniżona kwotę, wymagają odpowiedniego przygotowania prawnego. Takim też dysponuje adw. Justyna Lewandowska. Występuje ona w interesie swoich Klientów, dbając o ich interesy oraz ogólne dobro. W ich imieniu prowadzi negocjacje, przygotowuje dokumentację sprawy oraz zgłasza wszelkie roszczenia.
obraz dla: https: Porady prawne Warszawa Wola
Nasza kancelaria adwokacka ma biuro w warszawskiej dzielnicy Wola. Oferujemy porady prawne zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy pomoc zatrzymanym i tymczasowo aresztowanym. Reprezentujemy Klientów m.in. w sprawach dotyczących ustanowienia władzy rodzicielskiej i związanych z kuratelą nad małoletnimi.
obraz dla: https: Firma sprzątająca Wrocław
Zatrudniając ekipę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a także korzystając z najlepszych dostępnych urządzeń oraz preparatów, zapewniamy państwu profesjonalne sprzątanie. Nasza firma sprzątająca pełni swoje usługi nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całego kraju, dbając o usuwanie zanieczyszczeń, konserwację i pielęgnację. Zwracamy dużą uwagę na bezpieczeństwo wykonywanych przez nas zadań, a także czyszczonych powierzchni i sprzętów, w żaden sposób im nie zagrażając.
obraz dla: https: Umowa darowizny
Nasza kancelaria notarialna pomoże Państwu w sytuacji, gdy chcecie Państwo przekazać komuś jakieś dobra rzeczowe i potrzebujecie do tego specjalnego pisma. Umowa darowizny to standardowy dokument, który spisuje się po to, aby na osobę, która otrzymuje majątek, nie nakładać obowiązań świadczenia na rzecz osoby przekazującej dobra majątkowe.
obraz dla: https: sprawy frankowe
Nasza kancelaria radców prawnych zajmuje się udzielaniem pomocy osobom fizycznym lub firmom, które zaciągnęły kredyty w obcych walutach. Sprawy frankowe to przykład na to, jak niekorzystny stał się przelicznik walutowy po upływie kilku lat. Świadczymy pomoc prawną w zakresie roszczeń z umów kredytowych.
obraz dla: grupa-atos.pl Ochrona mienia Łódź
Bezpieczeństwo to dla nas podstawa. Każdy bowiem powinien czuć się bezpiecznie niezależnie od sytuacji, w której się znajduje. Z tego względu założyliśmy firmę w Łodzi, której jednym z podstawowych obszarów działalności jest ochrona mienia. Ponadto zapewniamy bezpieczeństwo osobom, a także niejawnym danym, które są niezwykle cenne dla przestępców.
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2022